Kurs Online

Kurs “Scream, Growl I Chrypa Dla Każdego” o łącznej długości ponad 9,5h, poprowadzi Cię krok po kroku przez świat ekstremalnych technik wokalnych i będzie dla Ciebie pomocnym narzędziem zarówno jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki na wokalnej ścieżce oraz w przypadku kiedy jesteś już bardziej doświadczonym wokalistą i chcesz wznieść swój styl oraz technikę na najwyższy możliwy poziom, np. poprzez opanowanie nowych umiejętności (np. scream kiedy potrafisz śpiewać z chrypą albo guttural kiedy potrafisz już krzyczeć i growlować itp.) albo sprawdzenie i ew. poprawę swoich nawyków i wyeliminowanie tego co może Cię przed tym powstrzymywać (np. niewłaściwa technika oddychania, nieprawidłowo ustawiony głos i rezonans, napięcia w ciele itp.)!

Stąd nazwa – każdy jest w stanie znaleźć tutaj coś cennego dla siebie, ja sam wiele się nauczyłem w trakcie tworzenia kursu i usystematyzowałem swoją wiedzę oraz podniosłem własne umiejętności. Oprócz samych technik ekstremalnych jak Fry Scream, False Chord, Growl, Chrypa, Yell/ Pitched Scream, Guttural i Kargyraa (śpiew gardłowy), zajmiemy się też zbudowaniem jak najlepszych fundamentów oraz nawyków dzięki, którym twój głos będzie rozwijać się szybciej oraz bezpieczniej, bez ryzyka zdzierania gardła i bez frustracji w związaku z brakiem postępów!

Jak możesz się zapisać?

Wszystko zależy od tego jak długo chcesz korzystać z kursu!
1 Miesiąc
100PLN
  • Dostęp do kursu na 1 miesiąc
3 Miesiące
200PLN
  • Dostęp do kursu na 3 miesiące
1 Rok
300PLN
  • Dostęp do kursu na 1 rok
Gwarancja satysfakcji – jeśli w ciągu 30 dni ćwiczeń nie zaobserwujesz u siebie poprawy techniki, świadomości wokalnej i umiejętności, otrzymasz 100% zwrot pieniędzy!
Gwarancja dotyczy osób, które przez 30 dni aktywnie korzystały z ćwiczeń zawartych w kursie i są w stanie udokumentować praktykę.